Dzięki pasji i zaangażowaniu oraz wysokim kompetencjom powstała jedna z czołowych grup rynku teleinformatycznego w Polsce. Zatrudniamy ponad 1200 wykwalifikowanych pracowników. Dostarczamy rozwiązania i świadczymy usługi łącznie dla kilkuset tysięcy użytkowników.

Poznaj nas bliżej

Integrator systemów IT

WASKO SA jest jedną z czołowych polskich firm teleinformatycznych. Spółka od ponad 25 lat dostarcza swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z sektora paliwowo energetycznego, telekomunikacyjnego i przemysłowego a także dla administracji publicznej. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji oprogramowania oraz realizacji kompleksowych usług w zakresie wdrażania systemów informatycznych, automatyki i elektroniki.

WWW

Dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych

COIG SA z siedzibą w Katowicach COIG S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych. COIG S.A. dostarcza systemy wparcia procesów dla średnich i dużych przedsiębiorstw przemysłowych, administracji publicznej oraz sektora medycznego. Spółka umiejętnie wykorzystuje kilkudziesięcioletnie doświadczenie i najnowsze osiągnięcia informatyki, jest cenionym partnerem na niezwykle konkurencyjnym rynku zastosowań IT.

WWW

Producent systemów dla służby zdrowia

GABOS SOFTWARE Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw z branży medycznej. Flagowym produktem firmy GABOS jest rodzina rozwiązań Mediqus zapewniających kompleksową obsługę szpitali od strony medycznej oraz administracyjnej.

WWW

Niezależny operator sprzedaży bilingowej

Niezależny operator sprzedaży bilingowej NOVUM S.A. to prężnie rozwijająca się firma na rynku usług telekomunikacyjnych i energetycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców NOVUM przygotowuje indywidualne oferty na sprzedaż energii elektrycznej i gazu, oferując swoim klientom konsolidację zakupów oraz realne oszczędności kosztów.

Producent elektroniki i systemów automatyki

ENTE Sp. z o.o. jest firmą projektowo-produkcyjną, zajmującą się projektowaniem systemów, urządzeń oraz oprogramowania z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki. Spółka jest wykonawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań, integratorem wszystkich procesów począwszy od projektowania, produkcji, kontroli jakości oraz serwisu.

Od 60 lat nieustannie rozwijamy i dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, pozostając w awangardzie polskiej informatyki.

0
mln zł

przychodów osiąganych rocznie przez GK WASKO

0
pracowników

zatrudnionych w GK WASKO

0
użytkowników

systemów ERP w modelu outsourcingowym

0
oddziałów

w całej Polsce

Z nami IT może być proste!